Testületek

Területi elnök:
Borboly Csaba
tel: 0744-399282
email: info@borbolycsaba.ro
honlap: http://www.borbolycsaba.ro
facebook: https://www.facebook.com/borbolycsaba

Szenátor:
Tánczos Barna

tel: 0723-530475, 0723-546335
email: btanczos@rmdsz.ro
honlap: http://www.tanczosbarna.ro/
facebook: https://www.facebook.com/tanczosbarna.szenator
Irodavezető: Kovács-Szécsi Attila - 0723-530475, kszattila@cstit.ro

Parlamanti képviselők:
Kelemen Hunor

tel: 0722-303493
email: elnok@rmdsz.ro 
honlap: http://www.kelemenhunor.ro 
facebook: https://www.facebook.com/kelemenhunor.rmdsz 
Irodavezető: Bálint Bernadett - 0266-311836, 0742-988689, bernadett.balint@yahoo.com 

Korodi Attila

email: info.korodiattila@gmail.com
facebook: https://www.facebook.com/attilaparlamentikepviselo.korodi
Irodavezető: Szász Hargita - 0744-789282, office.korodiattila@gmail.com

Európai parlamenti képviselő:

Sógor Csaba

tel: +32 474-011960
email: csaba.sogor@europarl.europa.eu
honlap: http://www.sogorcsaba.eu
facebook: https://www.facebook.com/sogor.csaba
Irodavezető: Lakatos Emőke - 0758-539191, lakatosemoke@csikirmdsz.ro 

Ügyvezető elnökség:
Ügyvezető elnök - Becze István
Kommunikációért és logisztikáért felelős alelnök - Bors Béla
Irodavezetésért felelős alelnök - Dajka Tünde
Család- és szociális védelemért felelős alelnök - Kolozsvári Tibor
Ifjúsági tevékenységekért és a civil szervezetekkel való kapcsolattartásért felelős alelnök - Kozma István
Turizmusért, egészségügyért és sportért felelős alelnök - Szentes Antal
Önrendelkezés (autonómia) témaköréért felelős alelnök - Veress Dávid
Mezőgazdaságért és vidékfejlesztésért felelős alelnök - Tánczos Barna

Helyi szervezetek elnökei:
Balánbánya - Orbán Loránd Levente
Csicsó - Both Béla
Csíkszentgyörgy - György József
Csíkszereda - Füleki Zoltán-László
Dánfalva - Both Norbert László
Domokos - Bara Zsolt
Gyimesfelsőlok - Pap Imre
Gyimesközéplok - Gergely Károly (megbízott elnök)
Karcfalva - Gábor Tibor
Kászon - András Zoltán
Kozmás - Szántó László
Madaras - Bíró Éva
Madéfalva - Szentes Csaba
Pálfalva - Ferencz Csaba
Rákos - Császár Attila
Szentimre - Fülöp Kinga
Szentkirály - Székely Ernő
Szentlélek - Pál Péter
Szentmárton - Gergely András
Szentmihály - Orbán Attila (megbízott elnök)
Szentsimon - Kozma István
Szenttamás - Kedves Róbert
Szépvíz - Ferencz Tibor
Tusnád - György József
Tusnádfürdő - Melles Mária
2016 Parlamenti választások
2016 Helyhatósági előválasztások
2014 EP választások
2012 Parlamenti választások
2012 Helyhatósági választások
2009 EP választások
2008 Helyhatósági választások
Hírlevél

eseménynaptár

2017
<<
 december 
>>
h k sze cs p szo v
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31